Sprzątali swoje Cieplice.
Wpisał rylit   
Niedziela, 19. Kwiecień 2015 05:44

Zła pogoda nie zniechęciła grupy około 20 mieszkańców Cieplic, która przy niskiej temperaturze, przy zimnym wietrze i prószącym śniegu przystąpiła do sprzątania swojej dzielnicy. Akcja ta została przeprowadzona w ramach szerszej inicjatywy „Moje Miasto- czyste miasto”.
W sobotę 18 kwietnia 2015 r. o godzinie 10 po krótkiej odprawie, rozdaniu worków na śmieci i rękawic sprzątający rozdzielili się i udali się w miejsca wcześniej wyznaczone.
Sprzątano tereny Cieplic, które są z jakiś powodów omijane przez służby sprzątające. Uczestników akcji można było zobaczyć na ulicy Zjednoczenia Narodowego koło Przedszkola Nr 10, wzdłuż brzegu rzeki Kamiennej i na ulicy Wojewódzkiej. Inne dwie grupy sprzątały boczne tereny Parku Norweskiego, Szkoły Podstawowej nr 6 oraz miejsca wokół wałów przeciwpowodziowych.
Śmieci zbierane w worki gromadzone były w miejscach gdzie służby komunalne będą je mogły łatwo zebrać. Mimo że praca wykonana przez radnych mienionej kadencji, kandydatów do nowej rady, członków Stowarzyszenia Miłośnicy Cieplic oraz mieszkańców była kroplą w morzu potrzeb to pozwoliła, chociaż częściowo przywrócić czystość miejscom, w których przebywamy i zachęcić wszystkich ciepliczan do dbania o nie, na co dzień.

rylit

 

 

Witam Wszystkich Ciepliczan oraz Miłośników Cieplic. Bardzo się cieszę mogąc zaprosić Państwo do wspólnego Serwisu Naszych Cieplic. Mam nadzieję, że zaciekawimy Państwa i nie zmarnujemy Waszego czasu. Wspólnie możemy rzetelnie i dokładnie informować o Planach i Przyszłych Wydarzeniach związanych z Naszą Przepiękną Dzielnicą Cieplice. Serdecznie zapraszam w imieniu Wszystkich Ciepliczan i Stowarzyszenia Miłośników Cieplic - Administrator Serwisu.

www.miłośnicy.cieplic.pl

 

 

 

 

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Marek   |2015-04-19 09:38:29
Dajcie czasem ogłoszenie wcześniej na stronie o takiej akcji, następnym razem
jestem z Wami na 100 %

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
piątek, 15 listopad 2019
Twoja wyszukiwarka

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy
Secured by Siteground Web Hosting