VIII Charytatywny Bal Miłośników Cieplic
Wpisał Margaretka   
Poniedziałek, 16. Luty 2009 08:23
W dniu 14.II.09 o godz.19,00 w hotelu "Pod Różami" w Cieplicach, rozpoczął się VIII Charytatywny Bal Miłośników Cieplic .
-
-
Osoby, które przybyły na ten bal, stały się darczyńcami uśmiechów dla dzieci z ubogich rodzin, z Cieplic.
Mianowicie połowa kosztów biletu, była przeznaczona na tzw."Zielone Szkoły". Oprócz tego w trakcie balu odbyły się licytacje różnych cennych przedmiotów przyniesionych przez uczestników zabawy. Aukcje prowadził z mistrzowskim sprytem p .Robert Futerhendler.
Bal nasz przygotowały i za to im dziękujemy 3 Ciepliczanki. Pani Lidia Frej /Zakład Fotograficzny w Cieplicach/, pani Jola Kurczyn / cukiernia "Boróweczka"w Cieplicach/ i pani Dzidka Jeschke.
Strawą dla naszej duszy był znakomity zespół J.J.Band, który do rana utrzymał gości na parkiecie.
Państwo Kaczmarkowie z Cieplic upiekli ciasteczka-serduszka, zapakowali je misternie w czerwone pakieciki i również sprzedawali wdzięcznie namawiając, a pieniądze zasiliły konto dla dzieci.
Tradycyjnie jak co roku zatańczyła nam para taneczna : Wiktoria i Jacek Jeschke, trenowani przez trenera z Ukrainy p. Rusłana Butko. Wicemistrzowie Europy i wicemistrzowie Świata, a tydzień temu w Brzegu Dolnym otrzymali tytuł Mistrza Polski. Zatańczyli tańce standardowe i latyno-amerykańskie. Uczestnicy balu również ten występ nagrodzili biletami Narodowego Banku Polskiego, które przeznaczyliśmy na Zielone Szkoły.
Razem uzyskaliśmy kwotę 5,5 tys. zł i te pieniądze zostaną przekazane na wyjazd dzieci ubogich .
W trakcie balu odbyło się też, jak co roku, wspólne jedzenie małych ciasteczek, w których zapieczone były 2 złote przedmioty. W tym roku szczęście dopisało 2 paniom i one otrzymały od nas dyplomy "Szczęściarz Cieplicki -2009".
Była z nami na balu również p. Ewelina Marciniak, która stworzyła w Cieplicach kulturalną instytucję "Przystań Twórcza". Jej poczynania dla życia kulturalnego w Cieplicach bardzo cenimy i dziękujemy .
Szczegolne podziękowania zbierał p. Robert Futerhendler za spaktakularne zjawisko w Cieplicach, mianowicie "KarkonoskiFestiwal Światła. Za oświetlenie Cieplic w zimie, za mobilizację mieszkańców do wyjścia z domów, za wiarę, że chcieć to móc.
Ci, którzy nie byli na naszym balu, niech żałują!!!
Zapraszamy wszystkich na IX Tradycyjny Bal w roku 2010.
-
Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
sobota, 19 październik 2019
Twoja wyszukiwarka

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl Komunikaty VIII Charytatywny Bal Miłośników Cieplic

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy
Secured by Siteground Web Hosting