Fotografie Rafała Kotylaka w Piechowicach
Wpisał Literacki Ryszard   
Sobota, 03. Sierpień 2013 10:08

W Piechowickim Ośrodku Kultury odbył się wernisaż wystawy fotografii Rafała Kotylaka „ Backstage Files” „Za Kulisami” piechowickiego fotografa, wielkiego fana muzyki rockowej i metalowej. W piątek 3 sierpnia 2013 r. w galerii Ośrodka Kultury w Piechowicach o godzinie 17 zebrani przyjaciele ,rodzina artysty oraz miłośnicy koncertów mogli obejrzeć kilkadziesiąt fotografii czarno-białych oraz kolorowych wykonanych za kulisami scen koncertowych. Fotografie zaprezentowały zwiedzającym świat niewidoczny w czasie koncertów, ale to wszystko co się dzieje przed i po występach. Fani takiej muzyki dostrzegli na fotografiach takie zespoły oraz ich członków jak: Acid Drinkers, Metallica, Scorpions czy TSA.
Fakt uczestnictwa po kilkanaście razy w koncertach ukochanych zespołów pozwolił zebrać Rafałowi pokaźne archiwum z tych koncertów.
Na niektórych koncertach udało się Rafałowi uzyskać akredytację, ale na wielu fotografował z miejsc dla widzów, skąd nie łatwo jest uzyskać dobre ujęcia. Aby jednak korzystnie zaprezentować swoje fotografie zarejestrowane przez aparat cyfrowy, należy podać je odpowiedniej edycji w programach fotograficznych, Tą trudną sztukę Rafał Kotylak poznawał kilka lat, lecz pierwsze kroki stawiał z aparatem „Zorka 4”, z którego odbitki uzyskiwał we własnej ciemni.
Te oraz inne wiadomości o fotografiku zaprezentowała dyrektor Piechowickiego Ośrodka Kultury Anna Kalisz, która otworzyła wystawę oraz zaprosiła wszystkich obecnych do jej obejrzenia.
My również zachęcamy do obejrzenia tej wystawy bowiem można zobaczyć tam ciekawe i nietypowe ujęcia wielu znanych muzyków.

rylit

 

 

Witam Wszystkich Ciepliczan oraz Miłośników Cieplic. Bardzo się cieszę mogąc zaprosić Państwo do wspólnego Serwisu Naszych Cieplic. Mam nadzieję, że zaciekawimy Państwa i nie zmarnujemy Waszego czasu. Wspólnie możemy rzetelnie i dokładnie informować o Planach i Przyszłych Wydarzeniach związanych z Naszą Przepiękną Dzielnicą Cieplice. Serdecznie zapraszam w imieniu Wszystkich Ciepliczan i Stowarzyszenia Miłośników Cieplic - Administrator Serwisu.

www.miłośnicy.cieplic.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
sobota, 19 październik 2019
Twoja wyszukiwarka

Na Skróty
 

 

Cieplice na Mapie

Secured by Siteground Web Hosting

 

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl Cieplice Cieplice Fotografie Rafała Kotylaka w Piechowicach

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy