Fotografie Rafała Kotylaka w Piechowicach
Wpisał Literacki Ryszard   
Sobota, 03. Sierpień 2013 10:08

W Piechowickim Ośrodku Kultury odbył się wernisaż wystawy fotografii Rafała Kotylaka „ Backstage Files” „Za Kulisami” piechowickiego fotografa, wielkiego fana muzyki rockowej i metalowej. W piątek 3 sierpnia 2013 r. w galerii Ośrodka Kultury w Piechowicach o godzinie 17 zebrani przyjaciele ,rodzina artysty oraz miłośnicy koncertów mogli obejrzeć kilkadziesiąt fotografii czarno-białych oraz kolorowych wykonanych za kulisami scen koncertowych. Fotografie zaprezentowały zwiedzającym świat niewidoczny w czasie koncertów, ale to wszystko co się dzieje przed i po występach. Fani takiej muzyki dostrzegli na fotografiach takie zespoły oraz ich członków jak: Acid Drinkers, Metallica, Scorpions czy TSA.
Fakt uczestnictwa po kilkanaście razy w koncertach ukochanych zespołów pozwolił zebrać Rafałowi pokaźne archiwum z tych koncertów.
Na niektórych koncertach udało się Rafałowi uzyskać akredytację, ale na wielu fotografował z miejsc dla widzów, skąd nie łatwo jest uzyskać dobre ujęcia. Aby jednak korzystnie zaprezentować swoje fotografie zarejestrowane przez aparat cyfrowy, należy podać je odpowiedniej edycji w programach fotograficznych, Tą trudną sztukę Rafał Kotylak poznawał kilka lat, lecz pierwsze kroki stawiał z aparatem „Zorka 4”, z którego odbitki uzyskiwał we własnej ciemni.
Te oraz inne wiadomości o fotografiku zaprezentowała dyrektor Piechowickiego Ośrodka Kultury Anna Kalisz, która otworzyła wystawę oraz zaprosiła wszystkich obecnych do jej obejrzenia.
My również zachęcamy do obejrzenia tej wystawy bowiem można zobaczyć tam ciekawe i nietypowe ujęcia wielu znanych muzyków.

rylit

 

 

Witam Wszystkich Ciepliczan oraz Miłośników Cieplic. Bardzo się cieszę mogąc zaprosić Państwo do wspólnego Serwisu Naszych Cieplic. Mam nadzieję, że zaciekawimy Państwa i nie zmarnujemy Waszego czasu. Wspólnie możemy rzetelnie i dokładnie informować o Planach i Przyszłych Wydarzeniach związanych z Naszą Przepiękną Dzielnicą Cieplice. Serdecznie zapraszam w imieniu Wszystkich Ciepliczan i Stowarzyszenia Miłośników Cieplic - Administrator Serwisu.

www.miłośnicy.cieplic.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
czwartek, 5 grudzień 2019
Twoja wyszukiwarka

Na Skróty
 

 

Cieplice na Mapie

Secured by Siteground Web Hosting

 

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl Cieplice Cieplice Fotografie Rafała Kotylaka w Piechowicach

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy