XIX sesja "Rady Cieplic", list gratulacyjny dla Pawła Mroza, naszego olimpijczyka
Wpisał rylit   
Wtorek, 15. Kwiecień 2014 10:34

Informacja z

Obrad XIX sesji Rady Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry
„Uzdrowisko Cieplice”, która miała miejsce w dniu 9 kwietnia 2014 r.
w siedzibie rady o godzinie 17.
Sesję otworzyła przewodnicząca rady Anna Bałkowska witając zaproszonych gości oraz wszystkich radnych. Na sekretarza obrad zaproponowała Janusza Szklarskiego. Radni jednogłośnie przegłosowali tą kandydaturę.
Następnie przyjęto w jawnym głosowaniu protokół poprzedniej sesji i przegłosowano porządek obrad XIX sesji z małymi zmianami polegającymi na zmianie kolejności dwóch punktów porządku obrad. Po dokonaniu tych proceduralnych czynności radni przystąpili do wręczenia zaproszonemu na sesję specjalnemu gościowi Pawłowi Mrozowi(ciepliczaninowi), reprezentantowi Polski na Igrzyskach Olimpijskich Soczi 2014 w bobslejach, listu gratulacyjnego oraz pamiątkowej statuetki, rzeźby wykonanej w Szkole Rzemiosł Artystycznych. Oprócz tego nasz olimpijczyk otrzymał albumowe wydanie o sportowcach ziemi jeleniogórskiej. Po tej uroczystej chwili głos zabrał uhonorowany cieplicki sportowiec, który opowiedział o olimpiadzie w Soczi i odpowiadał na pytanie radnych dotyczących udziału w igrzyskach i dyscypliny, jaką uprawia. Na koniec poinformował, że po udziale w dwóch zimowych Igrzyskach Olimpijskich ma zamiar zakończyć swoją karierę sportową. Następnym punktem obrad było przedstawienie przez przewodniczących stałych zespołów osobowych rady planu wydatków finansowych na rok 2014.
Po tym punkcie Zespół Zagospodarowania Przestrzennego przedstawił zmiany w zagospodarowaniu przestrzennym Cieplic. Radni oraz zaproszeni goście mogli zapoznać się dogłębnie z tymi zmianami dzięki prezentacji multimedialnej przygotowanej przez członków zespołu. W dyskusji, która wywiązała się na temat tej informacji zastanawiano się, jaki duży wpływ może mieć przeciętny mieszkaniec Cieplic na zmiany w planach dotyczących jego miejsca życia i czy ma on szanse rywalizować z dużymi podmiotami we wprowadzeniu ewentualnych zmian. Po tej informacji przystąpiono do ostatniego punktu porządku obrad-sprawy różne, zapytania, wnioski. Przewodnicząca wyznaczyła datę XX sesji na dzień 11 czerwca 2014 roku i zobligowała radnych do zastanowienia się nad wiodącym tematem następnej sesji. Na zakończenie obrad odczytano rezygnację z funkcji radnego złożoną przez Jana Owczarka.
Po złożeniu życzeń świątecznych przewodnicząca Anna Bałkowska zakończyła posiedzenie XIX sesji.

Sesji przewodniczyła  Anna Bałkowska
Notatkę sporządził  Ryszard Literacki- rylit

 

 

Witam Wszystkich Ciepliczan oraz Miłośników Cieplic. Bardzo się cieszę mogąc zaprosić Państwo do wspólnego Serwisu Naszych Cieplic. Mam nadzieję, że zaciekawimy Państwa i nie zmarnujemy Waszego czasu. Wspólnie możemy rzetelnie i dokładnie informować o Planach i Przyszłych Wydarzeniach związanych z Naszą Przepiękną Dzielnicą Cieplice. Serdecznie zapraszam w imieniu Wszystkich Ciepliczan i Stowarzyszenia Miłośników Cieplic - Administrator Serwisu.

www.miłośnicy.cieplic.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
+/-
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Strona www:
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
JEJCAM  - ODP   |2014-04-15 16:32:24
NO CÓZ wyróżnia sie kogoś który wsporcie nic nie osiągnął wielkiego a
nie widzi sie sportowca z tez cieplic aktóry miesiąc temu wywalczył tytuł
mistrza polski w boksie nawet pan prezydent nie raczył sie go zaprosic a
bokser który z naszym przegrał czyli został wice miał w rodzinnej
miejscowosci fete gdzie prezydent dał mu nagrode 2500 zł i stypendium 500
zł miesiecznie a una cisza

3.20 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
sobota, 19 październik 2019
Twoja wyszukiwarka

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Miłośnicy.Cieplic.pl

 

. Stowarzyszenie Miłośnicy Cieplic - Serdecznie Zapraszamy
Secured by Siteground Web Hosting